Home / دهلی / هتل پارک این بای رادیسون نیو دهلی | ۴ ستاره
تور مالزی

هتل پارک این بای رادیسون نیو دهلی | ۴ ستاره

کارکنان هتل به زبان های انگلیسی و هندی صحبت می کنند. اقامت کودکان در هتل پارک این بای رادیسون نیو دهلی رایگان است منتها گهواره برای نوزادان ندارد. برای کودکان می توانید تخت اضافه بگیرید. پرداخت های خود را نه تنها از سایت الی گشت به صورت ریالی می توانید انجام دهید، بلکه می توانید با ویزا کارت هم اتاق خود را رزرو کنید. در ضمن امکانات میز پذیرش و هتل شامل خدمات زیر است:

خدمات عروسیآسانسور
اتاق کنفرانس دوموجود صرافی و تبدیل ارز
مرکز تجاری     کافی نت
فضایی برای افراد غیر سیگاریانبار چمدان
صندوق اماناتخدمات کرایه ماشین
روزنامه در لابیخود پرداز
باشگاه و میزهای بازی در کنار استخرفروشگاه
خدمات خشکشوییپارکینگ رایگان

اگر نیاز به انجام کارهای اینترنتی دارید، به کافی نت بروید، هر چند که اینترنت وای فای هتل در دسترس است. با این حال یادتان باشد که اکثرا سرعت اینترنت در هند پایین است. پذیرش شبانه روزی، خدمات فکس یا فتوکپی، امکاناتی برای افراد ناتوان و کرایه ماشین، باغ هم دارد. کودکان ۲ سال اگر از تخت های موجود استفاده کنند، اقامتشان رایگان خواهد بود. اگر ویلچر نیاز دارید، از قبل به هتل اطلاع دهید تا در هنگام ورود به هتل برایتان آورده شود. جدای از این موضوع تمام امکانات مهمانانی که دارای ناتوانی جسمی هستند، در این هتل فراهم گشته است.

ساعت ورود به هتل پارک این بای رادیسون نیو دهلی ۱۲:۰۰ و تا ساعت ۰۵:۳۰ بعد از ظهر ادامه می یابد. در هنگام ظهر نیز باید اتاق خود را تحویل دهید.

تور مالزی

About S.Miad

Check Also

هرآنچه باید درباره سفر تنهایی به سئول بدانید

سئول این شهر زیبا با مناظر چشمگیر و تاریخ دو هزار ساله‌ی خود توجه بازدیدکنندگان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *