Home / تور اروپا / معروفترین جاذبه های گردشگری اروپا
تور مالزی

معروفترین جاذبه های گردشگری اروپا

معروفترین جاذبه های گردشگری اروپا که با تور اروپا میبینید

هر کدام از کشور های تور اروپا ، جذابیتهای خاص خود را دارند اما ما در این قسمت سعی کردیم تا اطلاعاتی کلی در خصوص برخی از شهر های زیبای این قاره در اختیار گردشگران قرار دهیم تا آشنایی بیشتر با آن پیدا کنید.

ویرانه های باستانی یونان

ویرانه های باستانی یونان
هر سال بازدیدکننده های زیادی درجهان از یونان بازدید میکنند که موزه ای سرباز از گنجینه های باستان شناسی است. با وجودی که این کشور از لحاظ اقتصادی ضربه خورده اما هنوز هم مقصد مهم سفر گردشگران از سراسر دنیاست. مکانهای تاریخی مبهم و افسانه ای با قدمت چهار هزارساله ، خط ساحلی پیچ در پیچ ، کوهستان هایی که شما را وادار میکنند گرد و غبار را از روی کفشهای کوهنوردی خود بردارید و به اکتشاف بپردازید.

برج ایفل (Eiffel Tower)

برج ایفل (Eiffel Tower) 
برج ایفل فرانسه بعنوان نماد شهر پاریس و اتحاد فرانسه در صدمین سال از انقلاب فرانسه (سال ۱۹۸۹) ساخته شد. . برج ایفل بعنوان چهارمین بنای بلند در کشور فرانسه شناخته شده است. و یکی از دلایل سفر به اروپا و انتخاب تور اروپا میباشد.

ساگرادا فامیلیا (Sagrada Familia)

ساگرادا فامیلیا (Sagrada Familia)
ساگرادا فامیلیا جاذبه گردشگری در شهر آبی انارهای فوتبال یعنی شهر بارسلون کشور اسپانیا میباشد که با عجایب معماری خود گردشگران را بسمت خود میکشاند. یکی از عجیبترین نقاط معماری کلیسای کاتولیک ساگرادا مدت زمان ساخت آن میباشد که از سال ۱۸۸۲ شروع شده است و پیش بینی شده است تا سال ۲۰۲۶ ادامه یابد. معماری بنا توسط آنتونیو گائودی شروع شده است.

قلعه ادینبورگ (Edinburgh Castle)

قلعه ادینبورگ (Edinburgh Castle) 
ازترسناکترین جاذبه های گردشگری معروف دنیا قلعه‌ ادینبورگ در اسکاتلند است که سالیانی محل شکنجه زندانیان بوده است.
قلعه به محل زندگی اشباح نیز شهرت دارد و هرساله افراد زیادی گزارش میدهند که در قلعه روح دیده اند. پس اگر اهل هیجان هستید به شما توصیه میکنیم از قلعه ادینبورگ دیدن کنید.

ماجراجویی در کوه های آلپ سوئیس

ماجراجویی در کوه های آلپ سوئیس
در هر فصلی که با تور اروپا مسافر کوه های آلپ شوید با منظره هایی هیجان انگیز رو به رو خواهید شد. آلپ در کشور های سوئیس ، ایتالیا و فرانسه به یک اندازه زیبا هستند.

تور مالزی

About S.Miad

Check Also

فستیوال‌های دبی

ایران مرکز ۳۰ فروردین, ۱۳۹۸ blog فستیوال‌های دبی یکی از جاذبه‌ای این شهر توریستی – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *