Home / دهلی / معرفی هتل د سوندر دهلی | ۲ ستاره
تور مالزی

معرفی هتل د سوندر دهلی | ۲ ستاره

خدمات رفاهی هتل د سوندر دهلی

مطالب مرتبط:
راج گات، بنای یادبود مهاتما گاندی در دهلی
مسجد جامع دهلی، تماشای شکوه و عظمت در قلب هندوستان
معرفی ۹ مورد از بهترین رستوران های دهلی

در فضای عمومی هتل به روزنامه های اصلی دهلی نو و جهان دسترسی خواهید داشت و می توانید اخبار جدید را هنگامی که در حال خوردن قهوه و نوشیدنی هستید، بخوانید. اگر به دنبال تورهای هند هستید، می توانید از میز پذیرش هتل، کمک بخواهید. این هتل ترانسفر فرودگاهی داشته و پارکینگ به همراه خدمات حمل و نقلی مانند تاکسی با پرداخت هزینه آن در دسترس است.

به میهمانان بزرگتر از ۱۲ سال، بزرگسال گفته می شود. یادتان باشد که تخت های اضافه به نوع اتاقی که انتخاب می کنید، بستگی دارند. لطفا قوانین مربوط به اتاق مورد نظرتان را جداگانه کنترل کنید.

کارکنان هتل به ۲ زبان هندی و انگلیسی با مهمانان صحبت می کنند. ورود به هتل د سوندر دهلی، از ساعت ۲ بعد از ظهر شروع می شود. برای تخلیه اتاق، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید. کمترین سن ورود افراد برای چک-این، ۱۸ ساله است. بسته به اتاقی که در هتل د سوندر دهلی انتخاب می کنید، شرایط ویژه ای برای نوزادان در نظر گرفته شده است. بعضی از اتاق ها امکانات افزودن تخت نوزاد را دارند.

اطلاعات مفید درباره هتل
ورورد به هتلساعت ۲ بعدازظهر
خروج از هتلساعت ۱۲ ظهر
تعداد اتاق۲۲
زبان کارکنانانگلیسی

کودکان بین ۲ تا ۷ سال اگر از تخت های موجود استفاده کنند، اقامتشان رایگان خواهد بود. ورود حیوانات به این هتل ممنوع بوده و استندی برای روزنامه و مجله در لابی هتل قرار گرفته است. اگر به دنبال محلی برای اقامت با دسترسی عالی به جاذبه های دهلی هستید، هتل د سوندر دهلی مناسب است.

چرا که تنها ۵ دقیقه تا ایستگاه دهلی نو فاصله دارد. تمام اتاق ها و فضاهای عمومی، تهویه مطبوع و اینترنت وای فای رایگان خواهند داشت. برای تمام امکانات اتوی لباس ها، واکس کفش، انداختن خط اتو روی شلوارها و از این قبیل خدمات باید هزینه های آن را پرداخت کنید.

تور مالزی

About S.Miad

Check Also

هرآنچه باید درباره سفر تنهایی به سئول بدانید

سئول این شهر زیبا با مناظر چشمگیر و تاریخ دو هزار ساله‌ی خود توجه بازدیدکنندگان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *