Home / دهلی / معرفی رستوران های ایرانی در دهلی نو + آدرس
تور مالزی

معرفی رستوران های ایرانی در دهلی نو + آدرس

رستوران نوش جون در دهلی | Nooshe Joon

اگر به دنبال ساندویچ های ایرانی هستید، برای پیدا کردن رستوران‌های ایرانی در دهلی نو پیشنهاد می دهیم مسیر رستوران نوش جون را پیش بگیرید. رستوران و سالن غذاخوری که توانسته در دهلی برای خود اسم و رسمی به پا کند و بسیار مشهور شود.

انواع ساندویچ های آن مانند ساندویچ فلافل، انواع کباب ها، سیب زمینی ها و کوکوها، پیتزاهای مخصوص ایرانی، انواع بشقاب های غذای ایرانی و بسیاری دیگر را در رستوران نوش جون می توانید ببینید.

یکی از جذابیت های این رستوران حتی برای گردشگران ایرانی که وارد هند و دهلی می شوند، خوشمزه بودن غذا حتی بیشتر از رستوران های درون ایران است. این رستوران تلاش کرده تا به دستور غذاهای سنتی ایران وفادار باقی بماند و دقیقا همان غذا را جلوی مهمان خود قرار دهد.

  • این رستوران هم تنها تا ساعت ۱۱ شب باز است و تنها تا ساعت ۱۰ شب سفارش های خود را قبول می کند. بنابراین اگر می خواهید به این مکان بروید حتما تا قبل از ساعت ۱۰ در آن حضور یابید.

از خوشمزه ترین غذاهای اینجا می توان به پیتزای جوجه، چلو کباب، ساندویچ فلافل و غیره را نام برد که همگی با قیمت های مناسب و تا حدودی ارزان قابل سفارش هستند. از خوبی های دیگر این رستوران در میان رستوران‌های ایرانی در دهلی نو موقعیت خوب آن در دهلی است که با مترو قابل دسترسی است. این رستوران دو طبقه دارد و با رنگ های آبی لاجوردی تزئین و طرح های کاشی های ایرانی تزئین شده است.

  • آدرس: Epicuria Food Mall, Nehru Place Metro Station, Nehru Place, New Delhi-19 | 011 33106340
تور مالزی

About S.Miad

Check Also

راهنمای خرید در دبی

دبی یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری در کشور امارات متحده است و سالانه میلیون …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *