Home / ایران گردی / راهنمای کامل مجموعه برج میلاد تهران
تور مالزی

راهنمای کامل مجموعه برج میلاد تهران

طراحی فضای برج

در روبروی برج با فواره ها و حوضچه ای روبرو می شوید که با درختان سرسبز مجموعه فضای دلنشینی را ایجاد نموده اند. همچنین در قسمت ورودی شرقی برج، می توانید در کنار آبشار مصنوعی با ۳ برکه کناری اش عکس های زیبایی بگیرید. در مجموع در فضای سرسبز محوطه برج میلاد، مراسم های فرهنگی و جشنواره های زیادی در طول سال بر پا می شود که اگر برنامه های آن را از طریق سایت برج میلاد تهران دنبال کنید، از آن مطلع خواهید شد. هر هفته بسته به مناسب هفته، برنامه ای را در این محوطه همانند برنامه های هفته های ماه رمضان، برنامه های جهانگردی و گردشگری در هفته جهانگردی و … خواهید یافت.

امکانات موجود در برج میلاد

دهکده اقوام ایرانی در پایین دست زیپ لاین، نمایشگاه های دیدنی در فضای نمایشگاهی محوطه، سینمای برج میلاد با دو سالن سینما، سینما گیم برج میلاد، سالن لیزریوم در ضلع غربی گذرگاه برج میلاد با نمایش های ۱۵ دقیقه ای، زمین چمن بازی پینت بال و بسیاری از تفریحات موقت همانند بگ جامپ، دوچرخه سواری، بانجی جامپینگ، بالن سواری، بادبادک بازی و … در این مجموعه قرار دارند که اوقات خوبی را برای شما فراهم می آورند.

تمام امکانات عمومی مانند سرویس بهداشتی، نمازخانه، غرفه های تبلیغاتی، پارکینگ و … برای بازدید کنندگان فراهم شده است. اگر دوست دارید که عکسی دسته جمعی و خانوادگی برای یادگاری بگیرید، عکاس خانه در محوطه بروید. فروشگاه شهروند یک شعبه در این مکان دارد.

مهمانسرای برج میلاد، در مجاورت پارکینگ طبقاتی قرار گرفته است. این مهمانسرا برای خدمات رسانی به مهمانان جشن ها ساخته شده و ۱۲ اتاق و ۴۰ تخت دارد. برای رسیدن به مهمانسرا باید به تپه غربی برج میلاد بروید.

مرکز نمایشگاهی و سایت نمایشگاهی برج، بسیار وسیع بوده و همواره در آن ها نمایشگاه های مختلف فرهنگی، ورزشی، تجاری و بسیاری دیگر برپا می شود.

استودیو برج میلاد نیز با دارا بودن امکانات مختلف دکور تلویزیونی، نورپردازی، صدابرداری و تصویربرداری برای برنامه های مختلف تلویزیونی آماده به فعالیت می باشد.

تور مالزی

About S.Miad

Check Also

بفرمایید شام در رستوران لو گران کلبر پاریس

رستوران لو گران کلبر  (Le Grand Colbert) در یکی از پیاده‌روهای سرپوشیده شیک و زیبای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *