Home / اخبار / ترانسفر اختصاصی الی گشت در استانبول با بنز ویتو
تور لحظه آخری سنگاپور

ترانسفر اختصاصی الی گشت در استانبول با بنز ویتو

ترانسفر اختصاصی الی گشت

در این مطلب می خواهیم درباره ی ترانسفر اختصاصی الی گشت صحبت کنیم.

اول از همه شاید این سوال در ذهنتان به وجود بیاید که ترانسفر چیست و چه استفاده ای برای مسافر دارد؟

سوال کاملا به جایی است که چرا در سفرهای گردشگری یکی از مواردی که در تورها توسط آژانس ها به شما پیشنهاد داده می شود ترانسفر است. ترانسفر یکی از خدمات بسیار مفید آژانس های مسافرتی است که وظیفه ی آن ها رساندن مسافران و مهمانان هر مقصدی از فرودگاه به هتل محل اقامت و بر عکس می باشد.

آژانس مسافرتی الی گشت با توجه به خدمات ارزنده ای که در زمینه گردشگری کشور داشته و همینطور مجری برتر برگزار کننده تورهای گروهی به مقاصد متعددی است دارای ترانسفری اختصاصی به استانبول می باشد. اتومبیل ترانسفر اختصاصی الی گشت بنز ویتو بوده و زمانی که شما عزیزان به فرودگاه استانبول می رسید راننده به همراه پرچم ایران اسکای گروپ و نام مسافران در سالن انتظار فرودگاه منتظر شما هستند. (بنز ویتو یکی از تمام عیارترین ماشین هایی است که به عنوان ترانسفر از طرف آژانس الی گشت انتخاب شده است و دلیل آن هم رسیدن به هدف اصلی شرکت که رضایت مندی و رعایت حقوق شما عزیزان نیز بوده است).

مزایای استفاده از ترانسفر اختصاصی الی گشت

  • در صورتی که شما یک خانواده ی ۴ نفره باشید می توانید با استفاده از ترانسفر اختصاصی الی گشت در هزینه های مربوط به سفر خود گام موثری را بردارید.
  • علاوه بر هزینه در زمان شما تاثیر بسزایی قرار داده می شود، به طور مثال شما زمانی که با تور به استانبول سفر کرده باشید ممکن است افرادی در تور شما هتل های ۳ ستاره و افراد دیگری هتل ۵ ستاره انتخاب کرده باشد، در حالی که شما هتل انتخابیتان ۴ ستاره بوده است. حال تصور کنید که چقدر زمان می برد تا همگی شما توسط اتوبوس های گروهی بخواهید به مقصد برسید در حالی که با ترانسفر اختصاصی الی گشت می توانید در کمترین زمان ممکن به سمت هتل محل اقامتتان دسترسی برسید.

اهداف آژانس مسافرتی الی گشت از ارائه ترانسفرهای اختصاصی به مسافران چیست؟

آژانس مسافراتی الی گشت به منظور توسعه کمی و کیفی خدمات مسافرتی خود و هینطور برقرار تمایز و ارزش افزوده برای مسافران تور استانبول خود سعی در ارائه ی خدماتی منحصر به فرد و همینطور جذاب نموده است که این موضوع به عنوان یک استراتژی جدید رقابتی برای الی گشت محسوب می شود. سرویس ترانسفر اختصاصی استانبول یکی از پر اهمیت ترین اهدافی است که در همین زمینه برای مقصد استانبول ارائه گردیده است. مهمترین اهداف مورد نظر این سرویس عبارتند از:

  • افزایش میزان رضایت در میان مسافران و همینطور احترام به حقوق آنها
  • ارائه خدمات متمایز و جدید
  • ایجاد و حفظ ارتباط نزدیک با مسافران
  • برآوردن کامل انتظارات از طرف آژانس برای مسافران
  • ایجاد جذابیت جانبی
  • گسترش دامنه خدمات رسانی به مسافران
تور ارزان گرجستان

About seobartar

Check Also

تور ارزان کیش اردیبهشت 98 هتل میراژ

تور کیش ارزان قیمت در ماه اردیبهشت 98 با اقامت در هتل میراژ با خواندن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *